Kia Cee´d od 299 980 Kč

Kia cee´d překvapí každého i Vás. Druhá generace nejprodávanějšího modelu Kia nabízí nejmodernější technologie, kvalitní zpracování i bohatou výbavu, nadčasový design.

 ZDARMA ZÍSKÁTE SERVIS, ASISTENCI A AKTUALIZACI MAPOVÝCH PODKLADŮ
V HODNOTĚ AŽ 65 000 KČ NA CELÝCH 7 LET!

777.jpg

Kia myslí na řidiče. Kromě unikátní 7 leté záruky nabízíme jedinečný program Kia 777, který podstatně snižuje vaše provozní výdaje. Program je poskytován majitelům modelů cee'd, Sportage a Carens, kteří si vozidlo převezmou v době platnosti programu. Tento program přináší unikátní výhody v závislosti na stupni výbavy.

 

 

Překvapí Vás

kia-ceed.jpg

KIA CEE´D

Evropský bestseller

Vyroben nejmodernější technologií

Interiér orientovaný na řidiče

Elegance za skvělou cenu

 

Rodina CEE´D

Modely rodiny Cee´d se vyrábějí v nejmodernějším automobilovém závodě. Na celých 2 555 dní a 150 000 km poskytujeme bezkonkurenční sedmiletou záruku. Mají menší spotřebu paliva, byla snížena hmotnost aut a tření u všech typů motorů. Pomáháme chránit nejen planetu, ale i Vaši peněženku.

Rodina cee’d klade důraz především na maximální kvalitu. A to na kvalitu technického provedení, bezpečnosti i designu. Všechny vozy v rodině cee’d jsou vybaveny chytrými technologiemi, kterými jsou například parkovací asistent, LCD panel přístrojové desky, audio soustava s dotykovým displejem a mnoha dalších novinek.

 

pro-ceed.jpg

ceed-org.jpg ceed-sw.jpg gt-nove.jpg

 

 

kia-7-let-zaruka-na-vsechny-modely-id838-01.jpg Unikátní záruka 7 let nebo do ujetí 150 000 km na celé vozidlo, z toho první 3 roky bez omezení ujetých kilometrů. Záruka proti prorezavění 12 let bez omezení ujetých kilometrů. Záruka na lak 5 let / 150 000 km.

Alisra