Kia Optima od 638 980,- Kč

Proč se ztrácet v davu, když můžete vyniknout? Kia Optima patří na první pohled svým neodolatelně přitažlivým a oceněným designem mezi absolutní špičku. Navždy Vás oslní svými sofistikovanými technologiemi, důrazem na komfort a bezpečnostními prvky. 

 

Portfolio designu Optima

Když úspěšná kariéra, tak manažerský vůz - optimálně Kia Optima. Vedle přitažlivé vizáže boduje také moderními technologiemi, velkorysým vnitřním prostorem, kvalitou použitých materiálů i jejich prvotřídním zpracováním. Skvělé jízdní vlastnosti zase zaručují maximální požitek z jízdy.

 

 

7 LET AKTUALIZACE MAPOVÝCH PODKLADŮ ZDARMA

125x94-mapy.jpg Zakládáme si především na kvalitě a spolehlivosti našich vozů, proto přicházíme s aktualizací mapových podkladů po dobu 7 let zdarma. Nyní se můžete na váš vůz spolehnout stoprocentně a ve všech ohledech.

 

Managerský sedan střední třídy 

kia-optima.png                   

KIA OPTIMA

Managerský sedan střední třídy

Red Dot Design Best of the Best 2011

Výkonné a hospodárné motory

Celosvětový bestseller

 

 

   

 

 

kia-7-let-zaruka-na-vsechny-modely-id838-01.jpg Unikátní záruka 7 let nebo do ujetí 150 000 km na celé vozidlo, z toho první 3 roky bez omezení ujetých kilometrů. Záruka proti prorezavění 12 let bez omezení ujetých kilometrů. Záruka na lak 5 let / 150 000 km.

Alisra