Kia Picanto od 224 980 Kč

 

Za málo peněz hodně muziky. Nejmenší zástupce rodiny Kia nabízí spoustu věcí, které v této třídě nejsou běžně dostupné. Nic není průměrné – ani komfort, ani jízdní vlastnosti, ani vzhled. Prostě Kia se vším všudy.

 7 LET AKTUALIZACE MAPOVÝCH PODKLADŮ ZDARMA

125x94-mapy.jpg Zakládáme si především na kvalitě a spolehlivosti našich vozů, proto přicházíme s aktualizací mapových podkladů po dobu 7 let zdarma. Nyní se můžete na váš vůz spolehnout stoprocentně a ve všech ohledech.

 

Kompaktní rozměry - silná osobnost

kia-picanto.jpg V novém Picantu nemůže nic ohrozit váš styl. Tento neobyčejný vůz ve skutečnosti poskytuje úroveň sofistikovanosti a komfortu, jakou byste v této kategorii nečekali. A díky motorům s ekologickými technologiemi, které snižují emise CO2 až k hranici 95 g / km, patří Picanto mezi nejčistější vozy ve svém segmentu. S atraktivně vybaveným vozem Kia Picanto uděláte ve svém okolí zaručeně skvělý dojem.

zavazadlovy-prostor.jpg

Více prostoru pro flexibilitu

Život s vozem Kia Picanto už nemůže být jednodušší. Se zavazadlovým prostorem o objemu 200 litrů budete mít dost místa pro všechny věci potřebné na vašich cestách. A se zadními sedadly sklopnými v poměru 60:40 můžete přepravovat méně skladné předměty a pořád vám zbude ještě místo pro jednoho spolucestujícího vzadu. Máte k dispozici mnoho možností a ještě více odkládacích prostorů pro vaše menší předměty.
flexibilita-prostoru.jpg

 

 

kia-7-let-zaruka-na-vsechny-modely-id838-01.jpg Unikátní záruka 7 let nebo do ujetí 150 000 km na celé vozidlo, z toho první 3 roky bez omezení ujetých kilometrů. Záruka proti prorezavění 12 let bez omezení ujetých kilometrů. Záruka na lak 5 let / 150 000 km.

Alisra