Kia RIO od 284 980,- Kč

Kia RIO je městské malé auto, bude se Vám s ní dobře parkovat, ačkoliv je to prostorný vůz s komfortním interiérem. Kia je známá svou bezpečnostní výbavou s osmi airbagy a ESC v základní výbavě.

KIA RIO získala cenu za design - Red Dot Design 2012. Má skvělý poměr výkon x cena.

 

 

7 LET AKTUALIZACE MAPOVÝCH PODKLADŮ ZDARMA

125x94-mapy.jpg Zakládáme si především na kvalitě a spolehlivosti našich vozů, proto přicházíme s aktualizací mapových podkladů po dobu 7 let zdarma. Nyní se můžete na váš vůz spolehnout stoprocentně a ve všech ohledech.

 

Automobil mnoha talentů

yb-exm1-design-1920x1080.jpg Pokud se vám líbí Kia Rio, pak se do její nejnovější verze doslova zamilujete. Právě ohromná celosvětová popularita vozu nás přiměla k tomu, abychom model ještě vylepšili - tentokrát jsme se zaměřili na její vzhled a výsledkem je modernizovaný styl exteriéru, vylepšená kabina a taková úroveň pohodlí a prostornosti, která je u vozu této třídy jen těžko k vidění.

 

Více prostoru pro flexibilitu

Radost z jízdy v Kia Rio je nyní ještě větší i díky novým prvkům interiéru - kolem čtyř větracích otvorů na palubní desce přibylo chromování a centrální ovládací panel má zbrusu nový design. U top modelů EX bývá většinou součástí standardní výbavy nový látkový potah, Kia nyní nabízí u svých modelů čtvrté generace navíc možnost čalounění z šedé kůže. Dalšími volitelnými prvky, které ještě více podtrhnou vlastnosti interiéru, jsou například nejmodernější satelitní navigace se sedmipalcovou dotykovou obrazovkou nebo digitální audiosystém DAB (podle individuální nabídky

 

Velký výkon pod kapotou

Nový, vylepšený model Kia Rio bude v Evropě nabízen s výběrem mezi až čtyřmi vysoce výkonnými motory, v závislosti na individuální nabídce jednotlivých trhů. Vůz tedy bude možné ovládat pomocí pěti- či šestistupňové manuální převodovky, popř. čtyřstupňové automatické převodovky, a dosáhnout výkonu od 70 (75) do 109 hp. Ke kterémukoliv motoru máte možnost objednat i úspornou technologii druhé generace - systém Start/Stop (ISG), který kromě automatického vypínání motoru zahrnuje i vylepšené ovládání alternátoru, inovovaný startér a obutí pneumatikami s

 

yb-exm1-comfortable-and-smart-1920x1080.jpg

 kia-rio-autonomous-emergency-braking-system-w.jpg

 

kia-7-let-zaruka-na-vsechny-modely-id838-01.jpg Unikátní záruka 7 let nebo do ujetí 150 000 km na celé vozidlo, z toho první 3 roky bez omezení ujetých kilometrů. Záruka proti prorezavění 12 let bez omezení ujetých kilometrů. Záruka na lak 5 let / 150 000 km.

Alisra