Kia Sorento nové generace od 969 980,- Kč

 

Kia Sorento nové generace znovu zvedá laťku designu. Sofistikovaná, estetická. To je vlajková loď značky Kia na poli vozů kategorie SUV. 

 

SORENTO NOVÉ GENERACE - SEZNAMTE SE!

Dokonalost v každém detailu

Sorento disponuje vedle suverénních jízdních vlastností a originálního dynamického designu také nejmodernějšími chytrými technologiemi, které promění každou Vaši jízdu v dokonalý zážitek.

 

02-smoother-swept-back-profile-hd.jpg

03-new-and-improved-bodyshell-hd.jpg

04-rear-spoiler-with-rear-led-lamps-hd.jpg

Od vize ke skutečnosti

Evoluce v designu, která se zrodila při vylepšování designu Sorenta, zdůrazňuje její uhlazený profil a propůjčuje Sorentu odvážný a majestátný vzhled při jízdě.

Dotkněte se opravdové kvality

Hebké látky a kůže, černě lesklé detaily v interiéru, chromované kontury... Designéři značky Kia se zkrátka rozhodli pro ryzí luxus, který zaujme oko a je odměnou při doteku.

Více světla v jakémkoliv počasí

Pozorujte křišťálové světlo oblohy s dvoudílným panoramatickým oknem nad předními i zadními sedadly, které Vám otevře další dimenzi prostoru. 

Křivky a zase křivky...

Nechte se unést odlehčenými tvary v kabině v čele s protaženou palubní deskou a jemnými konturami, které následují nejnovější trend "moderní a prostorný" a jsou ztělesněním přepychu.

Vidět a být viděn.

Přední svítilny, orámované ostře řezanou kapotou, jsou orámované LED světly denního svícení, které podporují viditelnost vozu. Zadní LED světlomety snoubí bezpečnost a podtrhují a dotvářejí charakter nového sorenta.

 

 

Nepřehlédnutelná, s mužným postojem

 

KIA SORENTO NOVÉ GENERACE

Nová generace populárního SUV

Ocenění iF Design Award 2015

Pohodlí a praktičnost  

Skvělé jízdní vlastnosti                

kia-sorento.png

 

 

   

 

 

kia-7-let-zaruka-na-vsechny-modely-id838-01.jpg

Jen si to představte: na příštích 7 let máte o starost méně. Přesně to Vám nabízíme s naší bezkonkurenční zárukou na vůz Kia Sorento. Získáte tak absolutní klid mysli "od nárazníku k nárazníku".

Proč tak štědrá nabídka? Protože Kia Sorento je vyrobena tak, aby vydržela a prošla nejnáročnějšími testy spolehlivosti a životnosti. Takže ačkoliv záruku dostanete, nejspíš ji vůbec nebudete muset uplatnit. V případě prodeje je navíc plně převoditelná na dalšího majitele, čímž Vám umožní maximalizovat prodejní hodnotu Vašeho vozu. Pokud se tedy rozhodnete ho prodat. 

Unikátní záruka 7 let nebo do ujetí 150 000 km na celé vozidlo, z toho první 3 roky bez omezení ujetých kilometrů. Záruka proti prorezavění 12 let bez omezení ujetých kilometrů. Záruka na lak 5 let / 150 000 km.

Alisra