30 let UNIKOM Autosalon Kia

Ocenění Platinum Prestige 2021 značky Kia získala společnost UNIKOM, a.s.


20.05.2021

Každoroční ocenění značky Kia ´Platinum Prestige´ udělované za výjimečný přínos k budování značky ve svěřeném regionu pro rok 2021, obdržel kutnohorský dealer – společnost UNIKOM, a.s. Významné ocenění uděluje globální zastoupení automobilky společnost Kia Corporation v korejském Soulu. Platinum Prestige je udělována pouze 2 % nejlepších dealerství Kia na světě, a to za excelentní kvalitu služeb, výborné obchodní výsledky a nadstandardní zákaznickou spokojenost.

„Udělení titulu Platinum Prestige 2021 společnosti UNIKOM, a.s. je projevem uznání na světové úrovni a uvedením našeho obchodního partnera do pomyslné síně slávy mezi elitní prodejce vozů Kia. Jsme velmi potěšeni, že se společnosti UNIKOM, a.s. podařilo uspět v obrovské konkurenci z jiných zemí, a získat toto ocenění, které je udělováno jen zlomku dealerů na světě. Děkujeme celému týmu UNIKOM, a.s. za přínos značce Kia v regionu díky jejich výjimečné péči o naše zákazníky,“ vysvětluje pan Arnošt Barna, generální ředitel společnosti Kia Czech s.r.o.

„Jsme velmi hrdí na tento úspěch, který vnímáme jako projev důvěry i poděkování za mnohaletou dobře odvedenou práci a zároveň jako obrovský závazek do dalších let. Jsme rádi, že i my můžeme být součástí budoucího vývoje pokrokové a inspirativní značky Kia,“ komentuje pan Miloš Půlpán, generální ředitel společnosti UNIKOM, a.s.

Cenu Platinum Prestige 2021 slavnostně předali nejvyšší představitelé českého zastoupení automobilky Kia Czech s.r.o. - prezident společnosti, pan Jae Yun Kim, společně s generálním ředitelem, panem Arnoštem Barnou, a finančním ředitelem, panem Su-Hwan Jee. Za společnost UNIKOM, a.s. převzal ocenění generální ředitel, pan Miloš Půlpán.

UNIKOM, a.s. je autorizovaným prodejcem značky Kia v Kutné Hoře od roku 2004, za tu dobu si od něj zákazníci zakoupili více než 4 000 nových vozů. Pro společnost UNIKOM je cena Platinum Prestige již druhým význačným oceněním od značky Kia za posledních několik let. Za rok 2018 obdržela například cenu Nejlepší dealer, kterou uděluje společnost Kia Czech s.r.o.

Článek převzat z KIA exPRESS